AIAKUJUNDUSE KURSUSED
Pakume erineva mahu ja teemadega aiakujundus koolitusi.

ZOOM-is toimuvad online kursused

Koolitused toimuvad reaalajas kindlatel päevadel ja kellaaegadel. Saad osaleda üle Eesti Zoomi videokeskkonna kaudu, mis on lihtne ja mugav. Zoom koolitus toimub ühiste aruteludega, kus saad esitada oma küsimusi.

AIAKUJUNDUSE KURSUS ON VAJALIK IGAÜHELE, KES SOOVIB ISE OMA AEDA KUJUNDADA.

Mõned videokoolituse slaidide näited:

ZOOM KOOLITUSTE KAVA 2024:
10.01. Aia üldlahenduse planeerimine
17.01. Püsililledega kujundamine-kõrgused ja värvid
24.01. Kõrreliste kasutamine aiakujunduses
7.02. Püsikute ja kõrreliste kooslused puittaimedega
21.02 Istutusmustrid püsilillepeenras ja peenraplaani koostamine
6.03. 2D ja 3D aiakujundusprogrammid koduaia omanikule
13.03. Efektsed taimekooslused aiakujunduses
20.03. Põuakindlad püsililled ja kõrrelised
27.03 Lilleniidu rajamine koduaeda
3.04 Loodusliku ilmega aed ja istutusalad
10.04 Varjuaia kujundamine
17.04 Peenra rajamise ja hoolduse ABC

SELLEKS KEVADEKS ON LIVE KOOLITUSED LÄBI SAANUD. Aitäh kõigile osalejatele!

KÕIKI SALVESTATUD KOOLITUSI SAAD NÜÜD OSTA 365 PÄEVASE LIGIPÄÄSUGA ALLOLEVAST THINKIFIC KESKONNAST:

Thinkific keskkonnas vaadatavad salvestatud koolitused.

Sisene Thinkific keskkonda ja vaata kõiki salvestatud koolitusi kohe või enda jaoks muul sobival ajal 365 päeva jooksul.

Hind: 35 € ja kõik koolitused on vaadatavad 365 päeva!

Koolituste tagasiside

Ootasin Evely koolitusi väga, sest Evely kujundatud peenrad ja neis kasutatud taimed ning värvid on täpselt need, mida ma olen alati oma aias näha tahtnud. Osalesin kõigil koolitustel, sest iga teema tundus huvitav ja vajalik, et saada ideid ja teadmisi aia ja peenarde kujundamiseks, õppida tundma taimi, kuidas neid hooldada, taimede omavahelist sobivust, põuakindlust, varjutaluvust ja palju muud, et aias oleks aastaringne ilu ja harmoonia. Soovitan Evely koolitusi kõigile, kes on alles peenraid rajamas või siis juba olemasolevaid peenraid ümber kujundamas. Ise olen väga tänulik nende koolituste eest, sest nüüd oskan aias teadlikumalt tegutseda ja jääb ära lõputu katsetamine.
Tiina Piire
Suur tänu Evelyle koolituste eest! Koolitusmaterjal on hästi süstematiseeritud ja optimaalse kogusega, et haarata teemat. Informatsioon on rakenduslik, seda võib soovitada nii aiaomanikutele kui ka maastikuarhitektidele. Üritan alati leida võimalusi enda teadmiste täiendamiseks ja värskendamiseks. Peenrade ja püsilillede alal on Evely koolitused väga hea valik!
maastikuarhitekt Lidia Zarudnaya
Evely koolitus oli väga värskendav, praktiline ja natuke teise nurga alt, kui siiani nähtud-kogetud. Eriti meeldis mulle värvuste ja astmete lõikes rühmitamine ning taimede kombinatsioonid. Samuti ühe peenra areng läbi erinevate kuude - imeline lopsakus ja maitsekas värvide mäng! Motivatsiooni on jälle kuhjaga! Ootan põnevusega uusi koolitusi, eriti istutusmustrite oma!
Karin Oolup
Soovitan soojalt Evely koolitust kõigile, kes on rajamas või unistamas püsilillepeenra rajamisest. 2 tunni sisse mahtus üllatavalt palju infot, näiteks peenra kuju ja suuruse vahekord, värvide paigutus kui ka muidugi konkreetsete liikide soovitusteni välja. Eriti tore üllatus oli ka see, et sai oma mure küsimuse varem ette saata ning Evely sujuvalt vastas oma koolituse käigus ka küsimusele. Koolitus oli väga informatiivne, asjalik ning inspireeriv.
Kadri Männisalu