AIAKUJUNDUSE KURSUSED
Pakume erineva mahu ja teemadega aiakujundus koolitusi.

ZOOM-is toimuvad online kursused

Koolitused toimuvad reaalajas kindlatel päevadel ja kellaaegadel. Saad osaleda üle Eesti Zoomi videokeskkonna kaudu, mis on lihtne ja mugav. Zoom koolitus toimub ühiste aruteludega, kus saad esitada oma küsimusi.

AIAKUJUNDUSE KURSUS ON VAJALIK IGAÜHELE, KES SOOVIB ISE OMA AEDA KUJUNDADA.

Mõned videokoolituse slaidide näited:

2023 JAANUARIST ALGAVAD KOOLITUSED :


TULEKUL (registreerimine avaneb 2 nädalat enne koolituse algust):

25.01: ISTUTUSMUSTRID PÜSILILLEPEENRAS JA PEENRAPLAANI KOOSTAMINE

01.02: EFEKTSED TAIMEKOOSLUSED AIAKUJUNDUSES

08.02: PÕUAKINDLATE PÜSIKUTE JA KÕRRELISTEGA KUJUNDUS

15.02: KÕRRELISTE KASUTAMINE AIAKUJUNDUSES

22.02: VARJUAIA KUJUNDAMINE

08.03: LILLENIIDU RAJAMINE KODUAEDA

Veebruar

K 08.02


18:00 - 20:00

PÕUAKINDLATE PÜSIKUTE JA KÕRRELISTEGA KUJUNDUS

Kahetunnine koolitus põuakindlate püsilillede ja kõrrelistega kujundamisest. Vaatame kuivale ja väheviljakale pinnasele sobivaid liike, põnevaid taimekombinatsioone antud taimedega ning kuidas sellistes tingimustes peenart rajada. Koolitus toimub videokonverentsi keskkonnas Zoom. Koolitus on 7 päeva järelvaadatav. HIND: 20 €

Vaata lähemalt
Vabu kohti: 12

K 15.02


18:00 - 20:15

KÕRRELISTE KASUTAMINE AIAKUJUNDUSES

Kahetunnine koolitus erinevatest ilukõrrelistest ja nende kasutamisest aiakujunduses. Koolitus toimub videokonverentsi keskkonnas Zoom. Koolituselt puudumise korral on võimalik vaadata koolituse salvestust. HIND: 20 €

Vaata lähemalt
Vabu kohti: 81

Thinkific keskkonnas vaadatavad salvestatud koolitused.

Sisene Thinkific keskkonda ja leia sobiva teemaga koolitus. Saad vaadata koolitust kohe või enda jaoks muul sobival ajal 365 päeva jooksul.

Hind: 25 € ja koolitus on vaadatav 365 päeva

Koolituste tagasiside

Suur tänu Evelyle koolituste eest! Koolitusmaterjal on hästi süstematiseeritud ja optimaalse kogusega, et haarata teemat. Informatsioon on rakenduslik, seda võib soovitada nii aiaomanikutele kui ka maastikuarhitektidele. Üritan alati leida võimalusi enda teadmiste täiendamiseks ja värskendamiseks. Peenrade ja püsilillede alal on Evely koolitused väga hea valik!
maastikuarhitekt Lidia Zarudnaya
Evely koolitus oli väga värskendav, praktiline ja natuke teise nurga alt, kui siiani nähtud-kogetud. Eriti meeldis mulle värvuste ja astmete lõikes rühmitamine ning taimede kombinatsioonid. Samuti ühe peenra areng läbi erinevate kuude - imeline lopsakus ja maitsekas värvide mäng! Motivatsiooni on jälle kuhjaga! Ootan põnevusega uusi koolitusi, eriti istutusmustrite oma!
Karin Oolup