Aia- ja maastikukujundus

Evely Ustav, aiakujundaja

Tere!
Minu suur soov on pakkuda parimaid lahendusi AIARUUMI maksimaalseks nautimiseks. Seda läbi funktsionaalse disaini, terviklike lahenduste ja kaunite vaadete.
Olen lõpetamas maailmatasemel aiadisaini diplomiõpet Inglismaal – Oxford College of Garden Design ja oman 7 aastast kogemust aedade kujundamisel.

Teenused


Tehtud tööd

Klientide tagasiside

Osalesin Evely püsililledega kujundamise koolitusel ning hiljem aitas ta mind kogu aia kujundamise ning peenraplaani loomisega. Nii koolitusel kui ka ajakujundamisel oli Evely suurepärane - ta on väga professionaalne, paljude põnevate ja imeilusate ideedega, õpetab kuidas taimi hooldada ning mis kõige olulisem, ta on väga abivalmis ning oskab ja viitsib kõike väga põhjalikult ja arusaadavalt seletada. Olen Evelyle nii tänulik ning ootan juba põnevusega kõikide ta ideede teostamist enda aias ning loodan, et ka paljudel teistel on võimalus tema ilusatest kujundustest osa saada :)
Janely Põllumägi
Tellisime Evely Ustavilt haljastusprojekti. Suurim kasu tema aiakujunduseteenusest on asjatundlik nõu ja personaalsus. Kõik tehtu on personaalne ja just meie maja, naabruskonna jms tingimusi arvesse võttes. Tellisime teenuse, sest meil puudusid vajalikud teadmised ja oskused sellise aia kujundamiseks, millega oleksime rahul. Meil oli vaid soov, unelm. Soovisime, et aed oleks hubane, maitsekas, hõlpsasti hooldatav, värviline ning pakuks õiteilu kevadest sügiseni. Ütleme otse välja, et saime rohkem, kui lootsime
Iriina Kangur