Aia- ja maastikukujundus

Evely Ustav, aiakujundaja

Tere!
Olen aiakujundaja Evely Ustav ja minu suur soov on pakkuda parimaid lahendusi AIARUUMI maksimaalseks nautimiseks. Seda läbi funktsionaalse disaini, terviklike lahenduste ja kaunite vaadete.
Olen lõpetamas maailmatasemel aiadisaini diplomiõpet Inglismaal – Oxford College of Garden Design ja oman 8 aastast kogemust aedade kujundamisel.
Taimemaailma paremat mõistmist toetab haridustee bioloogina ning põnevate aiakujunduse koolituste läbiviimist toetab lisaks õpetajakutse.

Teenused


Tehtud tööd

Klientide tagasiside

Kasutasin Ustav Disain aiakujunduse konsultatsiooni teenust, misjärel minu arvamus aiakujundaja vajalikkusest muutus 100%. Olin pusinud ise kujundada n.ö unistuste aeda, aga tundsin, et tammun kohapeal, sest ei teadnud, kuidas ja mida oma aias ette võtta, et sellele õige nägu anda. Olin mitmeid kordi asju ümber teinud ning lõpuks otsustasin abi otsida - konsulteerida spetsialistiga. Konsultatsiooni käigus vaatasime üle aias oleva olukorra ning Evely andis näpunäited, milliseid taimi, värve ning materjale ma võiksin aeda juurde tuua ja kasutada, mis sobivad aia stiiliga ja kujundavad selle ühtseks tervikuks. Tänu tema säravatele teadmistele, põhjalikkusele ja pühendumusele oma alal on mul nüüd kaunis ja mõnusat äraolemist pakkuv aiaruum. Enda kogemusele tuginedes soovitan julgelt Evelyga konsulteerida, sest ise loomise protsess on keeruline, kuid tema oskab aidata ja suunata ideedeni, mis endal ei pruugi mõttesse tullagi.
Vilja Rammi
Osalesin Evely püsililledega kujundamise koolitusel ning hiljem aitas ta mind kogu aia kujundamise ning peenraplaani loomisega. Nii koolitusel kui ka ajakujundamisel oli Evely suurepärane - ta on väga professionaalne, paljude põnevate ja imeilusate ideedega, õpetab kuidas taimi hooldada ning mis kõige olulisem, ta on väga abivalmis ning oskab ja viitsib kõike väga põhjalikult ja arusaadavalt seletada. Olen Evelyle nii tänulik ning ootan juba põnevusega kõikide ta ideede teostamist enda aias ning loodan, et ka paljudel teistel on võimalus tema ilusatest kujundustest osa saada :)
Janely Põllumägi